SITUACE

Oslovil nás výrobce cukrovinek z Itálie. Jedna z pásových linek v provozu zákazníka měla časté poruchy a stále se musely vyměňovat válečkové dopravníky. Objem výroby se snižoval v důsledku častých výpadků a prostojů při čekání na dodání náhradních dílů. Zákazník se rozhodl zakoupit větší počet válečkových dopravníků v Číně, aby je měl stále po ruce, když bude linka opět mimo provoz.

Manažer společnosti FinCraft Capital navrhl zákazníkovi, aby prostudoval ceny na čínském trhu a uvažoval o výměně zařízení za nové. Zákazníkovi se nápad líbil. Netušil, že může přivézt novou linku z Číny za pro něj přijatelnou cenu.
Zadání
Pomozte zákazníkovi vybrat zařízení se specifikovanými vlastnostmi v Číně
Pomoc s uzavřením smlouvy s dodavatelem
Zajistit dodávku zařízení do Itálie
Řešení problém
1
Brífink
Naši specialisté absolvovali detailní prezentaci se zákazníkem, aby si vyjasnili technické nuance a zjistili, čemu se musí věnovat pozornost při hledání potřebného zařízení.
2
Vyhledání dodavatele a uzavření smlouvy
Uspořádali jsme výběrové řízení a našli jsme výrobce, který nejvíce odpovídal požadavkům zákazníka. Manažer pomohl kontaktovat dodavatele a uzavřít smlouvu o dodávce zařízení, jehož kapacita byla dvakrát vyšší než u zákazníkovy stávající linky.
3
Dodávka
Ve finální fázi dojednávání transakce trvali naši specialisté na tom, že veškerá rizika spojená s dodávkou zařízení podle smlouvy musí nést výrobce. Klient se tak nemusel ničeho obávat. Zařízení bylo dodáno do závodu zákazníka neporušené v bezvadném stavu.
Zákazník získal zařízení, které zkrátilo dobu prostojů a zvýšilo výrobu o 50 %
Po pěti měsících bezporuchového provozu se zákazník rozhodl rozšířit výrobu a požádal nás o pomoc.

Fincraft Capital používá technologii cookies pro lepší online zážitek.
Souhlasím
Close

KONTAKTUJTE NÁS

Kontaktujte nás jakýmkoli způsobem, který je pro vás vhodný

POJĎME PRACOVAT
SPOLEČNĚ

Naše společnost poskytuje individuální přístup ke každému z našich zákazníků.
TELEFONNÍ ČÍSLO
E-MAIL ADRESA
NAŠE UMÍSTĚNÍ
Bilkova 855/19, Stare Mesto, 110 00 Prague 1
IČO 08570493