Konsolidované dodávky zboží

z Číny do Evropy
Jedním z hlavních úkolů každého podnikání je snížit náklady a najít rozumné nabídky.
Proto je hledání výhodných podmínek dodávky zboží aktuálním tématem pro podnikatele nebo top manažera jakékoli společnosti. Konsolidované dodávky nejsou v obchodování novým tématem. Ne všichni je ale využívají a chápou výhody tohoto druhu dodávky. Jednou z praktických výhod konsolidovaných dodávek je objednávka zkušební zásilky od dodavatele.

Předtím, než si objednáte velký objem zboží, si můžete objednat menší zásilku z Číny do Evropy. To vám umožní seznámit se s produktem a navázat kontakt s několika výrobci, abyste si mohli vybrat nejlepší poměr ceny a kvality. Můžete si také menší objem zboží objednávat pravidelně.
Také tento druh přepravy nákladu má své nevýhody. Pokud potřebujete urgentní doručení, pak služba LCL není pro vás.
LCL (Less Container Load) umožňuje konsolidaci zásilek zboží stejné kategorie, například nepotravinářského zboží pro domácnost, od různých klientů k přepravě v jednom kontejneru. To je velmi výhodné, neboť se celková cena dodávky rozloží mezi všechny kupující.

Ovšem i tento typ přepravy nákladů má svůj nedostatek. Potřebujete-li urgentní doručení. není služba LCL pro vás. V systému LCL je nutno shromáždit a roztřídit menší zásilky zboží od různých dodavatelů pro různé klienty do jednoho velkého nákladu. Všechny tyto činnosti vyžadují určitý čas. Kontejnerová přeprava tak může trvat až 45 dní. Nezapomeňte tuto okolnost zohlednit při zadávání objednávky.
Fincraft Capital používá technologii cookies pro lepší online zážitek.
Souhlasím
Close

KONTAKTUJTE NÁS

Kontaktujte nás jakýmkoli způsobem, který je pro vás vhodný

POJĎME PRACOVAT
SPOLEČNĚ

Naše společnost poskytuje individuální přístup ke každému z našich zákazníků.
TELEFONNÍ ČÍSLO
E-MAIL ADRESA
NAŠE UMÍSTĚNÍ
Bilkova 855/19, Stare Mesto, 110 00 Prague 1
IČO 08570493